Sisaldab kõike, mida vajad, et tutvuda, suhelda ja leida see õige enda ellu!

Kinnita kuni 5 tutvust tasuta!

Korduma kippuvad küsimused

MeetnFly on uus Eesti tutvumisportaal ja -äpp, mis viib kokku inimesed, kes otsivad õnnelikku suhet Eestis. Kuidas sündis MeetnFly idee? Oli 2020. aasta sügis ning koroonaviirus inimesed tubaseks muutnud. MeetnFly asutaja Annela Mets, kes oli ka ise pikalt vallaline olnud, kohtus enda vallalise sõbrannaga. Arutelu käigus selgus, et Eestis on tutvumisäppides liiga palju inimesi ning ühiselt otsiti vastuseid küsimustele, mis neil vallalistena tekkisid – kuidas teada saada, kes otsib püsisuhet, ja kuidas leida keegi, kellel on Sinuga elus sarnased ootused?

2021. aasta maist on MeetnFly valmis kokku viima vallalisi inimesi ning kaasa aitama õnnelike suhete loomisele Tallinnas, Tartus, Pärnus ja mujal Eestis! 💜

Ootame liituma ausaid kasutajaid, kes on vähemalt 21-aastased ja huvitatud tutvustest suhte eesmärgil. MeetnFlys on 3700+ aktiivset kasutajat Eestis ja enim on kasutajaid vanusevahemikus 31-50, kuid loomulikult on ka teistes vanusegruppides liitujaid.
Enim kasutajaid on järgmistes vanusegruppides:
31-35 17%
36-40 19%
41-45 18%
46-50 14%

Viisime meie kasutajate seas läbi küsitluse ja 99% vastajatest oli enda elus seal maal, et oli suhteks valmis. Suurem osa kasutajatest soovib tutvuda Tallinnas või Tartus, kuid on tutvujaid ka Pärnus ja mujal Eestist. Juba profiili loomise teisel sammul näed, kas Sinule sobivaid tutvuseid on MeetnFlys. 👩‍❤️‍👨

Tasuta saad:

 • Luua konto ja profiil!
 • Suhelda ja tutvuda turvaliselt MeetnFly äpis Google Play-st või App Store-ist
 • Näed tutvuseid, kes vastavad Sinu ootustele!
 • Saad kinnitada kuni 5 tutvust ja nendega suhelda!
 • Näed, kes tutvustest on Sind enne kinnitanud ja soovib Sinuga suhelda!
 • Näed iga tutvuse juures teie omavahelist sobivusskoori!
 • Saad muuta linnasid, kus soovid tutvuseid näha!
 • Tutvuda reklaamivabas keskkonnas - MeetnFly on reklaamivaba!

Preemiumpaketis saad lisaks:

 • Saata tutvusele, kellega pole veel sobivust teate, miks just Sina soovid temaga tutvuda!
 • Saad piiramatult tutvuseid kinnitada!
 • Saad piiramatult vestelda uute tutvustega!
 • Kiire klienditugi meili teel - nõuanded profiili paremaks muutmiseks ja tutvuste leidmisel!

Mobiilis suhtlemiseks ja tutvumiseks lae alla MeetnFly äpp Google Play-st või App Store-ist

MeetnFlys on põhjalikumad profiilid ning meie kasutajad on jõudnud oma elus sinnani, et huvituvad tõsisematel eesmärkidel tutvumisest. MeetnFlys ei avalikustata profiile, mis on poolikult täidetud, ilma fotode, eesnime või vanuseta. Samuti on MeetnFlys kaaslase leidmisel abiks MeetnFly sobivusskoor. Oleme samuti abiks, käsitledes MeetnFly blogis kasutajatele huvi pakkuvaid teemasid ja peamisi suhteprobleeme – seda selleks, et saaksime olla toeks tutvumisel ja õnnelike suhete loomisel. 💜

MeetnFly küsimustiku põhjal saadakse sobivusskoor, mis kuvatakse kasutajale otsitava partneri profiili ülemises nurgas arvuna. Sobivusskoor saadakse MeetnFly küsimustiku põhjal, mis annab ülevaate inimese põhilistest isiksusejoontest ja väärtustest. Sinna hulka kuuluvad nii kohusetundlikkus, vabameelsus, suhtlemisvajadus, emotsionaalsus, koostöövalmidus, muretus, traditsionaalsus, rahulolu iseendaga kui ka riskide võtmine ja avatus uutele kogemustele. Miks see oluline on? Isiksusejooned ja see, kuidas me ümbritsevat näeme ning väärtustame, mängib olulist rolli ka meie suhetes. Lisaks aitab see meil tuua kokku inimesed, kes võivad näha maailma väga sarnaselt, kuid olla selle juures ka veidi erinevad. Võimalusi on lõputult!

Mida suurem on sobivuskoor, seda rohkem näete maailma sarnaselt. Kui soovid tutvuda inimesega, kes sinust erineb, võimaldab skoor seda jälgida.

Iga kasutaja sisestab enda profiilis ootused kaaslasele, mille alusel me sobivaid tutvuseid kuvame. Käsitsi ühtegi profiili kokku ei viida. Alati saad ise muuta ootuseid siin 👉 muuda profiil või äpis.

Kui soovid rohkem tuvuseid, kirjuta meie klienditoele ja saame Sind aidata personaalsete soovitustega: meetnfly@meetnfly.com🙂

Selleks on mitu võimalust. Soovitame täita enda profiil võimalikult põhjalikult ja lisada endast vähemalt kaks fotot, laiendada partneri otsingu kriteeriumeid, eemaldada kaaslase pikkuse nõue või muuta linna kus soovid tutvuda. Oleme soovitused kirja pannud ka enda blogipostitusse.

Kui mõlemad pooled on uue tutvuse kinnitanud, tekib sellest uus sobivus! MeetnFly teavitab kasutajat uuest sobivusest e-maili teel. Sobivusega on võimalik ka meie portaali vestlusaknas suhelda või turvaliselt MeetnFly äpis. Selleks, et teil oleks lihtsam esimest kohtingut planeerida, näed vastaspoole profiilis, mida ta esmakohtumisel teha eelistab. 😉

Kui kinnitad või kustutad "Tutvuse", siis nad kaovad ära tõesti Sinu vaateväljast. Kui ka teine pool kinnitab Sinuga tutvuse, siis tekib sellest "Sobivus" ja saate omavahel suhelda. Olemasolev tutvus või sobivus võib seetõttu ära kaduda, et teine pool on kustutanud selle või siis enda profiili kustutanud.

Ei saa. MeetnFlys saavad tutvuda inimesed, kellel on ühised ootused.

Loomulikult saad. Meie makselahendus hõlmab kõikide kaartide liike (ka teiste riikide kaarte) ja on turvaline süsteem. Preemiumpaketi tellimise võid igal hetkel katkestada ja pärast katkestamist saad MeetnFlyd kasutada kuni viimase makseperioodi lõpuni. Kui Sa soovid ülekandega tasuda, siis ka see on võimalik: Meetnfly OÜ; konto nr: EE437700771006153167; selgitus: "Preemiumpakett 1 kuu"; Summa: 13,90€. Kirjuta meie klienditoele e-mail, kui oled ülekandega tasunud ja aktiveerime Preemiumpaketi koheselt: meetnfly@meetnfly.com

MeetnFly kasutustingimused ja privaatsuspoliitika asuvad siin: https://meetnfly.com/terms-of-service.

Eeldame, et inimene teeb konto tõeste andmetega, mistõttu ei saa neid lahtreid hiljem muuta. Küll aga saad meile kirjutada, kui oled kogemata vea teinud ja muudame andmed õigeks: meetnfly@meetnfly.com.

Kindlasti mitte! Meie kasutajate privaatsus on meile väga oluline. Palun tutvu meie privaatsustingimustega siin: https://meetnfly.com/terms-of-service.

Kui vajutad üleval paremal "LOGI SISSE" ja seejärel vajutad "Unustasid salasõna?", saame Sulle saata uue salasõna e-mailile. Muide - aeg ajalt võib see kiri sattuda spämmi või Gmaili konto puhul "Pakkumiste" kausta.

Enda kontot saad kustutada klikkides: "seadistused" ja lehe all on punane nupp "kustuta konto". Kui Sul antud nuppu ei ole, siis esmalt tuleb Sul luua endale samal lehel parool ning seejärel on näha ka nuppu "kustuta konto".

Kui soovid ajutiselt enda konto deaktiveerida ja ei soovi hetkel uusi tutvuseid, siis palun kirjuta MeetnFly klienditoele antud soov: meetnfly@meetnfly.com

Kui tutvume kellegi toredaga, tekib meil tunne, nagu hõljuksime või lendleksime. Sõna meet tähendab inglise keeles kokku saama või kohtuma ja fly tähendab lendama. Mis saaks olla toredam, kui kellegagi tutvuda ning seejärel otsustada ühiselt edasi lennata!

 1. Meie kasutajad on meile kõige olulisemad! 🤗
 2. Me pakume oma kasutajatele tulevikus kõige turvalisemat tutvumisvõimalust!
 3. Me areneme ja muutume, et paremaid tutvuseid pakkuda meie kasutajatele!
 4. Väärtustame ausat ja heatahtlikku kommunikatsiooni. Meil on nulltolerants, kui kedagi solvatakse või alandatakse tulenevalt nende rassist, nahavärvist, rahvuslikust või etnilisest päritolust, usust, puudest või seksuaalsest sättumusest.
 5. Me kasutame ainult teaduspõhist lähenemist MeetnFlys! 🤓
 6. Meil on fun töötada ja ilma naljata ei ole MeetnFlyd! 😄
 7. Väärtustame enesearengut ja õppimist!
 8. Leiame alati võimaluse, kuidas targalt tööd teha – lubame endal olla laisad!
 9. Töötame ainult meile huvi pakkuvate asjadega – oleme kirglikud selles!
 10. Väärtustame õnnelikke ja positiivseid suhteid! 💜